KOMPATYBILNE SMARTFONY

Właściwie każdy smartfon z ekranem z przedziału od 4,5″ do 5,7″ może działać z goglami VRIZZMO. Jednak najlepsze efekty uzyskamy używając smartfonów z wyświetlaczami najwyższej rozdzielczości i dysponującymi najlepszymi parametrami technicznymi. Obecnie najwięcej oprogramowania jest dostępnego dla systemu Android, dlatego polecimy Państwu głównie smartfony z tym systemem. Nie możemy jednak wymienić wszystkich współpracujących z Vrizzmo smartfonów, ponieważ rodzina nowoczesnych telefonów rośnie z tygodnia na tydzień i wciąż przybywa nowych urządzeń.

Odpowiednim wyświetlaczem dysponuje już iPhone 6, więc również ten smartfon firmy Apple będzie współpracował z goglami VRIZZMO. Biblioteka oprogramowania do wirtualnej rzeczywistości w AppStore dla systemu iOS jest na razie niewielka, ale rozrasta się niemal z dnia na dzień.

Zalecane Minimalne wymagania
Rozdzielczość 1080 x 1920 lub więcej 720 x 1280 lub więcej
Ekran 5″ 4,5″ do 5,7″
Czujniki Akcelerometr
Żyroskop
Akcelerometr
Żyroskop
VRIZZMO Volt phone dimensions

Maksymalny rozmiar smartfona nie może przekraczać 161mm x 82mm dla modelu VRIZZMO Volt
Już wiesz, że twój smartfon pasuje do VRIZZMO Volt? Teraz sprawdź czy prawidłowo obsługuje aplikacje VR. W tym celu zalecamy pobranie aplikacji google cardboard i sprawdzenie czy aplikacja działa płynnie i nie zawiesza się.