OpinieMobility - 04.2015

„Obraz jest w każdym miejscu ostry i pokrywa prawie idealnie całe pole widzenia. Gry, filmy 3D, wycieczki czy rozszerzona rzeczywistość wyglądają obłędnie, to po prostu trzeba zobaczyć”.

„Vrizzmo to prawdziwie inny wymiar rozrywki”.


Onet Gry - 04.2015

„W przeciwieństwie do ogromnej większości podobnych urządzeń, układ optyczny Vrizzmo składa się nie z dwóch, a z czterech soczewek. Na każde oko przypada więc jedna mniejsza i jedna większa soczewka. Dzięki temu obraz nie musi być sztucznie deformowany jak w przypadku Oculus Rifta. Nie tylko ja miałem bardzo wyraźne wrażenie, że przy identycznej rozdzielczości wyświetlacza (960x1080 na oko) obraz w goglach Vrizzmo ma znacznie wyższą jakość niż gogle Oculusa w wersji DK 2."

„Gogle VR, wykorzystujące smartfona jako wyświetlacz, to w pierwszym rzędzie optyka, która we Vrizzmo jest świetna (…)."

„Po przetestowaniu gogli Vrizzmo doszedłem do wniosku, że rewolucja VR jest znacznie bliżej, niż mi się do tej pory wydawało. Nie musimy już czekać na sprzęt, on jest dostępny w sprzedaży."


CKM - 03.2015

„Polski wynalazek naprawdę może zaimponować uniwersalnością: jego największą siłą jest kompatybilność z praktycznie wszystkimi aplikacjami do rzeczywistości wirtualnej, jakie znajdują się na rynku, także z tymi, które stworzono specjalnie na Oculus Rift czy Google Cardboard”.

„To, iż nie posiada własnego wyświetlacza, ani jakiejkolwiek innej elektroniki, może być zaletą, gdyż dzięki temu staje się inwestycją na długie lata –po prostu jego możliwości zależą wyłącznie od zastosowanego smartfona (…)”

„Sprzęt znad Wisły jest dobrą alternatywą zarówno dla kilkukrotnie droższego Rifta, jak i dla tanich chińskich sprzętów (…). Wyłożenie 249 zł na Vrizzmo VR to jedna z lepszych możliwości zapewnienia sobie setnej zabawy”.


Focus - 03.2015

„(…) produkt to przykład na odmienne, nowatorskie podejście do wirtualnej rzeczywistości”.


Blog: Gosiarella w wirtualnej rzeczywistości (PL)

Ogólnie wrażenie jest mega pozytywne. Wirtualna rzeczywistość w powyższych odsłonach niesamowicie mnie urzekła.

A tu macie pełne teksty:
Blog: Wirtualna rzeczywistość nadciąga
Blog: Gosiarella w wirtualnej rzeczywistościVrizzmo – VR Headset Review (Hands-on) by VR-iPhone

"The whole device seems to be focused on quality and it is very good priced!"
      by VR-iPhone
Vrizzmo E3 - BBC Click


Vrizzmo zawitało również na E3 gdzie udzieliliśmy wywiadu dla BBC Click.


Polsat - Horyzont Zdarzeń

„(..) Polacy mają pomysł jak zrobić to taniej (…). Dzięki temu, że zamiast kosztownej elektroniki, urządzenie zbudowane jest na bazie smartfona, może być o wiele tańsze. A dzisiejsze telefony są tak naszpikowane elektroniką i czujnikami, że doskonale nadają się do tworzenia fantastycznych światów”.